DEELNEMERSLIJST WK WEGRIT 2023. Dit zijn de concurrenten van Evenepoel, Van Aert en Philipsen
Remco Evenepoel verdedigt op zondag 6 augustus zijn regenboogtrui in de wegrit bij de mannen. De wereldkampioen trekt met een ijzersterke Belgische selectie naar het WK in Glasgow. Bekijk hieronder de deelnemerslijst met de selecties van de landen die hun selectie al hebben bevestigd.
BELGIË
1 EVENEPOEL Remco
2 FRISON Frederik
3 PHILIPSEN Jasper
4 STUYVEN Jasper
5 VAN HOOYDONCK Nathan
6 BENOOT Tiesj
7 CAMPENAERTS Victor
8 VAN AERT Wout
9 LAMPAERT Yves
DENEMARKEN
10 ASGREEN Kasper
11 PEDERSEN Mads
12 CORT Magnus
13 SKJELMOSE Mattias
14 MØRKØV Michael
15 BJERG Mikkel
16 HONORÉ Mikkel Frølich
17 KRAGH ANDERSEN Søren
FRANKRIJK
18 COSNEFROY Benoît
19 COQUARD Bryan
20 LAPORTE Christophe
21 SÉNÉCHAL Florian
22 ALAPHILIPPE Julian
23 LE GAC Olivier
24 CAVAGNA Rémi
25 MADOUAS Valentin
GROOT-BRITTANIË
26 SWIFT Ben
27 TURNER Ben
28 SWIFT Connor
29 WRIGHT Fred
30 STEWART Jake
31 ROWE Luke
32 DOULL Owain
33 WATSON Samuel
SPANJE
34 ARANBURU Alex
35 SERRANO Gonzalo
36 IZAGIRRE Ion
37 GARCÍA CORTINA Iván
38 EZQUERRA Jesús
39 HERRADA Jesús
40 ADRIÀ Roger
41 AZPARREN Xabier Mikel
SLOVENIË
42 SKOK Anže
43 NOVAK Domen
44 PRIMOŽIČ Jaka
45 KOREN Kristijan
46 MEZGEC Luka
47 GOVEKAR Matevž
48 POGAČAR Tadej
49 FINKŠT Tilen
NEDERLAND
50 HOOLE Daan
51 VAN BAARLE Dylan
52 MAAS Jan
53 VAN DER POEL Mathieu
54 VAN DIJKE Mick
55 KOOIJ Olav
56 RIESEBEEK Oscar
57 EENKHOORN Pascal
ITALIË
58 BETTIOL Alberto
59 BAGIOLI Andrea
60 OSS Daniel
61 BARONCINI Filippo
62 SBARAGLI Kristian
63 ROTA Lorenzo
64 TRENTIN Matteo
65 VELASCO Simone
AUSTRALIË
66 EDMONDSON Alex
67 SWEENY Harry
68 GROVES Kaden
69 PLAPP Luke
70 DURBRIDGE Luke
71 DINHAM Matthew
72 MATTHEWS Michael
73 CLARKE Simon
COLOMBIA
74 GAVIRIA Fernando
75 TEJADA Harold
76 PEÑA Jesús David
77 MOLANO Juan Sebastián
78 URÁN Rigoberto
79 BUITRAGO Santiago
80 VARGAS Walter
VERENIGDE STATEN
81 CRADDOCK Lawson
82 VERMAERKE Kevin
83 WARBASSE Larry
84 POWLESS Neilson
85 QUINN Sean
86 BARTA Will
ZWITSERLAND
87 LIENHARD Fabian
88 HIRSCHI Marc
89 SCHMID Mauro
90 DILLIER Silvan
91 BISSEGGER Stefan
92 KÜNG Stefan
NOORWEGEN
93 KRISTOFF Alexander
94 LEKNESSUND Andreas
95 BOASSON HAGEN Edvald
96 ABRAHAMSEN Jonas
97 TILLER Rasmus
98 JOHANNESSEN Tobias Halland
PORTUGAL
99 CARVALHO Andre
100 ALMEIDA João
101 OLIVEIRA Nelson
102 GUERREIRO Ruben
DUITSLAND
103 STEIMLE Jannik
104 DEGENKOLB John
105 RUTSCH Jonas
106 HESSMANN Michel
107 DENZ Nico
108 POLITT Nils
OOSTENRIJK
109 PÖSTLBERGER Lukas
110 HALLER Marco
111 GOGL Michael
112 GAMPER Patrick
113 KEPPLINGER Rainer
114 SCHÖNBERGER Sebastian
IERLAND
115 HEALY Ben
116 MCGEOUGH Cormac
117 CORKERY Dillon
118 TOWNSEND Rory
119 MULLEN Ryan
120 BENNETT Sam
CANADA
121 PERRY Benjamin
122 CHRÉTIEN Charles-Étienne
123 GEE Derek
124 BOIVIN Guillaume
125 HOULE Hugo
126 ZUKOWSKY Nickolas
ERITREA
127 YEMANE Dawit
128 MULUBRHAN Henok
129 BERHANE Natnael
NIEUW-ZEELAND
130 STRONG Corbin
131 BENNETT George
132 ORAM James
133 PITHIE Laurence
134 CHRISTENSEN Ryan
KAZACHSTAN
135 LUTSENKO Alexey
136 GRUZDEV Dmitriy
137 BRUSSENSKIY Gleb
138 CHZHAN Igor
139 FEDOROV Yevgeniy
LETLAND
140 LIEPIŅŠ Emīls
141 NEILANDS Krists
142 PLUTO Mārtiņš
143 SKUJIŅŠ Toms
ECUADOR
144 CEPEDA Jefferson Alexander
145 NARVÁEZ Jhonatan
146 CAICEDO Jonathan Klever
TSJECHIË
147 ŤOUPALÍK Adam
148 VACEK Mathias
149 BOROŠ Michael
150 KELEMEN Petr
POLEN
151 KWIATKOWSKI Michał
MAROKKO
152 EL ARBAOUI Adil
153 SABBAHI El Houcaine
154 EL KOURAJI Mohcine
155 EL GOUZI Omar
HONGARIJE
156 DINA Márton
ZUID-AFRIKA
157 ORMISTON Callum
158 IMPEY Daryl
159 VAN NIEKERK Morné
160 GIBBONS Ryan
ALGERIJE
161 HAMZA Yacine
162 REGUIGUI Youcef
SLOVAKIJE
163 ŠTOČEK Matúš
164 SAGAN Peter
JAPAN
165 ARASHIRO Yukiya
LUXEMBURG
166 KIRSCH Alex
167 PRIES Cedric
168 GENIETS Kevin
169 WIRTGEN Tom
MONGOLIË
170 SAINBAYAR Jambaljamts
ISRAËL
171 EINHORN Itamar
ARGENTINIË
172 TIVANI German Nicolás
GRIEKENLAND
173 BOUGLAS Georgios
OEKRAÏNE
174 BUDYAK Anatoliy
URUGUAY
175 FAGUNDEZ Eric Antonio
VENEZUELA
176 ALARCON José
RWANDA
177 MANIZABAYO Eric
COSTA RICA
178 HUERTAS Jason
CHINA
179 SU Haoyu
MAURITIUS
180 ROUGIER-LAGANE Christopher
ZWEDEN
181 ERIKSSON Lucas
CHILI
182 LIRA Manuel
BRAZILIË
183 SESSLER Nícolas
OEZBEKISTAN
184 KHALMURATOV Muradjan
CYPRUS
185 MILTIADIS Andreas
BRITSE MAAGDENEILANDEN
186 CHRISTOPHER Darel
OEGANDA
187 KAGIMU Charles
SAINT VINCENT EN DE GRENADINES
188 ADAMS Cammie
MONACO
189 LANGELLOTTI Victor
GUYANA
190 JOHN Briton
MALTA
191 BUTTIGIEG Aidan
KAAPVERDIË
192 SOARES Eliezer
ANGUILLA
193 HENNIS Hasani
VATICAAN
194 SCHUURHUIS Rien
PANAMA
195 SAMUDIO Carlos