Voorlopige deelnemerslijst voor het BK wielrennen: enkele blokken, véél enkelingen
De voorlopige deelnemerslijst van het BK wielrennen op de weg van zondag in Antwerpen (de definitieve deelnemerslijst volgt na de vergadering met de sportdirecteurs op zaterdagavond):
Quick-Step Floors:
1. Philippe Gilbert; 2. Laurens De Plus; 3. Tim Declercq; 4. Dries Devenyns; 5. Iljo Keisse; 6. Yves Lampaert; 7. Pieter Serry; 8. Julien Vermote
Lotto Soudal:
10. Sander Armee; 11. Tiesj Benoot; 12. Kris Boeckmans; 13. Sean De Bie; 14. Jasper De Buyst; 16. Thomas De Gendt; 17. Jens Debusschere; 19. Nikolas Maes; 20. Remy Mertz; 21. Maxime Monfort; 22. Jürgen Roelandts; 23. Tosh Van der Sande; 24. Jelle Vanendert; 25. Louis Vervaeke; 26. Jelle Wallays; 27. Tim Wellens; 28. Enzo Wouters
BMC:
30. Ben Hermans; 31. Dylan Teuns; 32. Greg Van Avermaet; 33. Nathan Van Hooydonck
LottoNL-Jumbo:
35. Victor Campenaerts; 36. Floris De Tier; 37. Jurgen Van den Broeck; 38. Gijs Van Hoecke; 39. Maarten Wynants
Ag2r-La Mondiale:
40. Jan Bakelants; 41. Oliver Naesen
Katusha-Alpecin:
43. Jenthe Biermans; 44. Baptiste Planckaert
Team Sunweb:
45. Bert De Backer; 46. Zico Waeytens
Trek-Segafredo:
47. Jasper Stuyven; 48. Edward Theuns
Cannondale-Drapac:
49. Tom Van Asbroeck; 50. Sep Vanmarcke
Orica-Bikeexchange:
51. Jens Keukeleire
Astana:
52. Laurens De Vreese
Dimension Data:
53. Serge Pauwels
Sport Vlaanderen-Baloise:
55. Piet Allegaert; 57. Aimé De Gendt; 58. Kenny De Ketele; 59. Moreno De Pauw; 60. Lindsay De Vylder; 62. Kevin Deltombe; 64. Eliot Lietaer; 65. Christophe Noppe; 66. Edward Planckaert; 67. Ruben Pols; 68. Jonas Rickaert; 69. Jarl Salomein; 70. Thomas Sprengers; 71. Stijn Steels; 72. Dries Van Gestel; 73. Preben Van Hecke; 74. Bert Van Lerberghe; 76. Jens Wallays
Wanty-Groupe Gobert:
78. Frederik Backaert; 79. Jérôme Baugnies; 80. Thomas Degand; 81. Kenny Dehaes; 82. Tom Devriendt; 83. Xandro Meurisse; 84. Robin Stenuit; 85. Guillaume Van Keirsbulck; 86. Kevin Van Melsen; 87. Pieter Vanspeybrouck; 88. Frederik Veuchelen
Veranda’s Willems-Crelan:
90. Gaetan Bille; 91. Sander Cordeel; 93. Stijn Devolder; 94. Timothy Dupont; 95. Michael Goolaerts; 96. Jappe Jaspers; 97. Tim Merlier; 98. Christophe Premont; 99. Wout Van Aert; 100. Elias Van Breussegem; 102. Otto Vergaerde
WB-Veranclassic:
104. Ludwig De Winter; 105. Sébastien Delfosse; 106. Tom Dernies; 107. Thomas Deruette; 108. Jimmy Duquennoy; 109. Gregory Habeaux; 110. Kevyn Ista; 111. Roy Jans; 112. Lawrence Naesen; 113. Olivier Pardini; 114. Dimitri Peyskens; 115. Ludovic Robeet; 116. Julien Stassen; 117. Maxime Vantomme; 118. Antoine Warnier
Cofidis:
120. Dimitri Claeys; 121. Jonas Van Genechten; 122. Michael Van Staeyen; 123. Kenneth Vanbilsen
Fortuneo-Vital Concept:
124. Boris Vallee
Marlux-Napoleon Games:
125. Eli Iserbyt; 126. Kevin Pauwels; 127. Dieter Vanthourenhout; 128. Michael Vanthourenhout; 129. Klaas Vantornout
Pauwels Sauzen-Vastgoedservice:
130. Jens Adams; 131. Gerry Druyts; 132. Alexander Geuens; 133. Rob Leemans; 134. Rob Peeters
Cibel-Cebon:
135. Robby Cobbaert; 136. Dennis Coenen; 138. Mathias De Witte; 139. Michiel Dieleman; 140. Jimmy Janssens; 141. Brecht Ruyters
Telenet-Fidea Lions:
142. Jim Aernouts; 143. Toon Aerts; 144. Nicolas Cleppe; 145. Quinten Hermans; 146. Daan Soete
Beobank-Corendon:
147. Daan Hoeyberghs; 148. Tom Meeusen; 149. Gianni Vermeersch
Era-Circus:
150. Wietse Bosmans; 151. Diether Sweeck; 152. Laurens Sweeck
Kalas-Essers:
153. Joeri Adams; 154. Jens Vandekinderen
Roubaix-Lille Métropole:
155. Joeri Calleeuw; 156. Lander Seynaeve; 157. Nicolas Vereecken; 158. Emiel Vermeulen
Leopard:
159. Laurent Vanden Bak
# Belga context View full context on [BelgaBox]
(belga)