Bekijk hier de officiële deelnemerslijst van de Scheldeprijs
Met start in het Nederlandse Terneuzen en aankomst op de Churchilllaan in Schoten wordt woensdag de 107de Scheldeprijs gereden. Titelverdediger Fabio Jakobsen (Deceuninck - Quick Step) is van de partij. Wie worden zijn belangrijkste tegenstanders? Bekijk hier de officiële deelnemerslijst.
Klik hier voor onze digitale wielergids
Deceuninck - Quick-Step
1. Fabio Jakobsen (Ned); 2. Tim Declercq; 3. Iljo Keisse; 4. Alvaro Hodeg (Col); 5. Davide Martinelli (Ita); 6. Michael Morkov (Den); 7. Florian Sénéchal (Fra)
Lotto Soudal
11. Adam Blythe (GBr); 12. Stan Dewulf; 13. Frederik Frison; 14. Nikolas Maes; 15. Lawrence Naesen; 16. Brian van Goethem (Ned); 17. Enzo Wouters
BORA - hansgrohe
21. Pascal Ackermann (Dui); 22. Maciej Bodnar (Pol); 23. Marcus Burghardt (Dui); 24. Juraj Sagan (Slk); 25. Andreas Schillinger (Dui); 26. Michael Schwarzmann (Dui); 27. Rüdiger Selig (Dui)
EF Education First
31. Sep Vanmarcke; 32. Matti Breschel (Den); 33. Sacha Modolo (Ita); 34. Daniel Mc Lay (GBr); 35. Logan Owen (VSt); 36. Taylor Phinney (VSt); 37. - 38. Julius van den Berg (Ned)
Dimension Data
41. Ryan Gibbons (ZAf); 42. Edvald Boasson Hagen (Noo); 43. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 44. Jay Robert Thomson (ZAf); 45. Rasmus Tiller (Noo); 46. Mark Renshaw (Aus); 47. Julien Vermote
Katusha Alpecin
51. Marcel Kittel (Dui); 52. Jenthe Biermans; 53. Jens Debusschere; 54. Marco Haller (Oos); 55. Reto Hollenstein (Zwi); 56. Nils Politt (Dui); 57. Rick Zabel (Dui)
Team Sky
61. Kristoffer Halvorsen (Noo); 62. Gianni Moscon (Ita); 63. Owain Doull (GBr); 64. Filippo Ganna (Ita); 65. Christian Knees (Dui); 66. Christopher Lawless (GBr); 67. Ian Stannard (GBr)
Team Sunweb
71. Maximilian Walscheid (Dui); 72. Nikias Arndt (Dui); 73. Cees Bol (Ned); 74. Roy Curvers (Ned); 75. Lennard Kämna (Dui); 76. Asbjörn Kragh Andersen (Den); 77. Casper Pedersen (Den)
Trek-Segafredo
81. Edward Theuns; 82. Kiel Reijnen (VSt); 83. Alex Frame (NZe); 84. Matteo Moschetti (Ita); 85. Ryan Mullen (Ier); 86. Mads Pedersen (Den); 87. Koen de Kort (Ned)
UAE Team Emirates
91. Jasper Philipsen; 92. Simone Consonni (Ita); 93. Roberto Ferrari (Ita); 94. Tom Bohli (Zwi); 95. Ivo Oliveira (Por); 96. Rui Oliveira (Por)
Cofidis
101. Hugo Hofstetter (Fra); 102. Filippo Fortin (Ita); 103. Cyril Lemoine (Fra); 104. Marco Mathis (Dui); 105. Bert Van Lerberghe; 106. Kenneth Vanbilsen; 107. Zico Waeytens
Corendon-Circus
111. Roy Jans; 112. Dries De Bondt; 113. Lasse Norman Hansen (Den); 114. Joeri Stallaert; 115. Maarten van Trijp (Ned); 116. Gianni Vermeersch; 117. Jonas Rickaert
Direct Energie
121. Niccolo Bonifazio (Ita); 122. Mathieu Burgaudeau (Fra); 123. Romain Cardis (Fra); 124. Pim Ligthart (Ned); 125. Adrien Petit (Fra); 126. Alexandre Pichot (Fra); 127. Simon Sellier (Fra)
Israel Cycling Academy
131. Tom Van Asbroeck; 132. Zakkari Dempster (Aus); 134. Riccardo Minali (Ita); 135. Benjamin Perry (Can); 136. Hamish Schreurs (NZe); 137. Dennis van Winden (Ned)
Riwal
141. Rasmus Wallin (Den); 142. Nicolas Brochner (Den); 143. Kim Magnusson (Zwe); 144. Tobias Mörch Kongstad (Den); 145. Mathias Jörgensen (Den); 146. Emil Vinjebo (Den); 147. Torkil Veyhe (Den)
Roompot-Charles
151. Michael Van Staeyen; 152. Senne Leysen; 153. Jesper Asselman (Ned); 154. Justin Timmermans (Ned); 155. Stijn Steels; 156. Boy van Poppel (Ned)
Sport Vlaanderen-Baloise
161. Amaury Capiot; 162. Robbe Ghys; 163. Milan Menten; 164. Christophe Noppe; 165. Kenneth Van Rooy; 166. Sasha Weemaes; 167. Thimo Willems
Arkea-Samsic
171. André Greipel (Dui); 172. Brice Feillu (Fra); 173. Thibault Guernalec (Fra); 174. Alan Riou (Fra); 175. Clément Russo (Fra); 176. Franck Bonnamour (Fra); 177. Florian Vachon (Fra)
Vital Concept
181. Lorrenzo Manzin (Fra); 182. Kris Boeckmans; 183. Corentin Ermenault (Fra); 184. Jérémy Lecrocq (Fra); 185. Julien Morice (Fra); 186. Adrien Garel (Fra); 187. Jonas Van Genechten
Wallonie-Bruxelles
191. Kenny Dehaes; 192. Emils Liepins (Let); 193. Kenny Molly; 194. Baptiste Planckaert; 195. Tom Wirtgen (Lux); 196. Franklin Six; 197. Lionel Taminiaux
Wanty-Gobert
201. Timothy Dupont; 202. Alfdan De Decker; 203. Frederik Backaert; 204. Wesley Kreder (Ned); 205. Andrea Pasqualon (Ita); 206. Tom Devriendt; 207. Pieter Vanspeybrouck.
(belga)